• naše weby..
  • ..
  • .

Dobrá praxe Národní síť Zdravých měst

Prostějov: Netradiční módní přehlídka pomáhá seniorům

ART + FASHION IN THE STREET akce proběhla ve čtvrtek 25. září v 15 hod. v kavárně Avatarka na nám. T. G. Masaryka v Prostějově.
Netradiční módní přehlídka batikovaných oděvů, květinových aranžmá i snových klobouků s živou hudbou i tombolou proběhla na náměstí TGM v Prostějově. Kolemjdoucím se naskytla zajímavá a nezvyklá podívaná, protože se mezi nimi zjevovaly krásné mladé modelky v batikovaných oděvech a ve snových kloboucích. Předváděly výrobky studentek aranžérek a oboru oděvního designu střední školy ART ECON. Hudebním doprovodem byla klavírní produkce – „piáno na ulici – Elli Elton “.
Všechny modely byly prodejní a výtěžek z akce bude využitý na financování služeb ČČK Prostějov pro seniory např. na úklidy v jejich domácnostech, osobní asistenci a další služby.
Kdo chtěl, mohl podpořit módní přehlídku i manekýny dobrovolným vstupným, za které získal slosovatelný kupon do tomboly o úsměvné drobné ceny.
Charitativní akce byla velmi milým a příjemným oživením prostějovského náměstí a také připomínkou a ukázkou, že jde pomáhat s úsměvem a elegancí.

[...]

Prostějov

/ další dobré praxe

Nejčtenější dobrá praxe

Mezigenerační soužití

Chrudim

Evropská dobrovolnická služba v knihovně

Ústí nad Labem

Místa ve městě přátelská seniorům

Litoměřice

Senior Point ve městě

Třebíč

Dobrovolník v každém z nás

Prachatice

Školní klub - volnočasové centrum pro všechny

Mladá Boleslav