• naše weby..
  • ..
  • .

Dobrá praxe / galerie udržitelného rozvoje

Kraj Vysočina: "Rodina a jak ji vidím já" - soutěž pro family a senior pointy

U příležitosti Mezinárodního dne rodiny, který každoročně připadá na 15. května, přicházejí všechny Family a Senior Pointy v Kraji Vysočina s kreativní soutěží určenou široké veřejnosti. "Do soutěže Rodina a jak ji vidím já se můžou zapojit rodiče, prarodiče, děti, studenti i senioři. Naší snahou je podpořit vícegenerační soužití a spolupráci. Mezigenerační dialog, ačkoliv je poslední dobou opomíjen, považuji za velice důležitý pro přirozené fungování rodin," vysvětluje radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál, který nad soutěží převzal záštitu.

Pokud se chcete do soutěže zapojit, stačí do jednotlivých Family a Senior Pointů doručit výtvory, ve kterých ztvárníte své krásné nebo nevšední zážitky s rodinou nebo představy o tom, jaká by rodina měla být. Soutěžit můžete ve třech kategoriích: výtvarná, literární a hudební. Svá díla pak můžete osobně předat nebo zaslat v elektronické podobě na jednotlivé pobočky Family a Senior Pointů, a to v období od pondělí 16. května do 31. července. Hodnocení výtvorů bude probíhat ve dvou rovinách. Rozhodovat bude porota složená ze zástupců Kraje Vysočina a příslušných pracovníků jednotlivých Family a Senior Pointů, k ní se přidá i názor veřejnosti, která bude hlasovat prostřednictvím sociální sítě Facebook.

Slavnostní předání cen vítězům se uskuteční v rámci akce Dny pro seniory, které letos v jednotlivých Senior Pointech připadají na 3. - 5. října. Nejlepší výtvory budou navíc prezentovány v prostorách Krajského úřadu Kraje Vysočina.
[...]

Kraj Vysočina

/ další dobré praxe

Nejčtenější dobrá praxe

Ústí n.L.: Ústecký parlament dětí a mládeže

Ústecký parlament dětí a mládeže

Ústí nad Labem

Kopřivnice: Aktivní zapojování veřejnosti do oblastí plánování a rozhodování

Aktivní zapojování veřejnosti do oblastí plánování a rozhodování

Kopřivnice

Kraj Vysočina: Partnerství pro Vysočinu

Partnerství pro Vysočinu

KRAJ VYSOČINA

Litoměřice: Mladé fórum aneb Desatero priorit města očima žáků

Mladé fórum aneb Desatero priorit města očima žáků

Litoměřice

Hodonín: Systém přidělování dotací sportovním oddílům formou grantových poukázek

Systém přidělování dotací sportovním oddílům formou grantových poukázek

Hodonín

Třebíč: Studentský parlament města

Studentský parlament města

Třebíč