• naše weby..
  • ..
  • .

Dobrá praxe / galerie udržitelného rozvoje

Pacov, Kraj Vysočina: Letní škola seniorů

Cyklus přednášek pro seniory s názvem Letní škola seniorů vstupuje koncem června již do šestého ročníku. Jeho obliba rok od roku stoupá a senioři se již těší na další dávku přednášek a informací z rozmanitých oblastí života. Právě z důvodu vzrůstajícího počtu zájemců o tyto přednášky se letošní cyklus přednášek uskuteční dokonce ve 20 vybraných městech.

Odbor sociálních věcí Kraje Vysočina pořádá tuto aktivitu pod záštitou 1. náměstka hejtmana Kraje Vysočina Pavla Fraňka a jeho jménem tak zveme všechny seniory z Vysočiny na zajímavé přednášky do těchto měst: v první skupině jsou obce: Jaroměřice nad Rokytnou, Třebíč, Velká Bíteš, Nové Město na Moravě, Třešť, Polná, Humpolec, Havlíčkova Borová, Vyskytná a Pacov. Do druhé skupiny byly zařazeny tyto obce: Hrotovice, Číměř, Měřín, Malá Losenice, Chotěboř, Světlá nad Sázavou, Košetice, Nová Cerekev, Brtnice a Přibyslavice.

Senioři si v první skupině měst Letní školy vyslechnou přednášku Ivy Georgievové: Spánek – základní kámen pevného zdraví, druhý týden za seniory přijede paní Jana Vejsadová a pan František Novotný s přednáškou Co si ženy pamatují a muži zapomínají. Ve třetím týdnu se senioři dozví od Ludmily Horákové, jak na Pitný režim a životosprávu v každém věku.
[...]

Pacov, Kraj Vysočina

/ další dobré praxe

Nejčtenější dobrá praxe

Velké Meziříčí: Centrum zaměstnanosti v mikroregionu

Centrum zaměstnanosti v mikroregionu

Velké Meziříčí

Havlíčkův Brod: Přírodovědné centrum s 3D projekcí a planetáriem

Přírodovědné centrum s 3D projekcí a planetáriem

Havlíčkův Brod

Třebíč: Akademie pro seniory

Akademie pro seniory

Třebíč

Český Brod: Nové PC centrum pro seniory

Nové PC centrum pro seniory

Český Brod

Praha 21: Újezdská Akademie volného času

Újezdská Akademie volného času

Praha 21

Šlapanice: Kurzy angličtiny pro seniory

Kurzy angličtiny pro seniory

Šlapanice