• naše weby..
  • ..
  • .

Dobrá praxe Národní síť Zdravých měst

Prachatice: Den tance pro seniory - „Senioři mají talent“

Country tanec je pro prachatické seniory velkým koníčkem. Krásnými skladbami a vystoupením zahájil taneční soubor seniorů Country přehlídku seniorských souborů.

Krásnými skladbami, vystoupením, zahájil taneční soubor seniorů Country klub SenSen také přehlídku seniorských souborů 28. 3. 2019 ve Společenském sále Národního domu v Prachaticích pod názvem Senioři mají talent. Na konci dubna se připojí k Mezinárodnímu dni tance na Velkém náměstí v Prachaticích.

Tanec patří k pohybovým, společenských aktivitám, které vedou ke sdílení, prožitkům, pohodě. Prachatičtí senioři pravidelně trénují každý týden, někdy i častěji před vystoupením. Přehlídka „Senioři mají talent“ se konala v Prachaticích, díky Městské organizaci Prachatice – Senioři ČR, již počtvrté. Hlavní podíl na celé organizaci měli opět manželé Hrůzovi. Od krásné výzdoby, pozvání a sestavení programu, až po moderování, a opět ukončení celé akce. Pan místostarosta města Miroslav Lorenc, který se společně se zastupitelem Zdeňkem Krejsou přehlídky zúčastnil, poděkoval za aktivity, které senioři dělají, nabízí a sdílí s ostatními.
[...]

Prachatice

/ další dobré praxe

Nejčtenější dobrá praxe