• naše weby..
  • ..
  • .

Dobrá praxe Národní síť Zdravých měst

Praha 21: Den zdraví 2023

Dne 8.září 2023 se konal další ročník akce s názvem "Den zdraví". Tato osvětová akce přilákala spoustu našich občanů všech věkových kategorií, počasí nám přálo a program byl nabitý zajímavými aktivitami a informacemi.

Dozvědět jste se mohli něco z oblasti sexuálního a reprodukčního zdraví, o prevenci HIV a AIDS, získat informace o krevních dárcích, změřit si cholesterol, nechat si zkontrolovat znaménka, naučit se heimlichův manévr, seznámit se s válečnými veterány, dozvědět se víc o péči o zuby a mnoho dalšího. Prevence rakoviny prsu, varlat a rakoviny tlustého střeva byly dalšími důležitými tématy.Zajímavé a přínosné prezentace nabídly nejen informace, ale i praktické dovednosti, které mohou pomoci v péči o vlastní zdraví.Všechny věkové skupiny si mohly užít interaktivní workshopy věnované bezpečnosti, prevenci a zdravému životnímu stylu. Tyto aktivity byly vedeny odborníky, kteří se v daných oblastech vyznají a dokázali předat užitečné rady a tipy.

Celkově lze říci, že akce "Den zdraví" byla skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí více vědět o svém zdraví a životním stylu. Díky praktickým ukázkám a aktivitám zábavnou formou se účastníci dozvěděli mnoho užitečného.
[...]

Nejčtenější dobrá praxe