• ..
  • .

Dobrá praxe Národní síť Zdravých měst

Jilemnice: "Souboj tříd" - ve florbalu, přehazované i vědomostech

1) Florbal– velký sál – tým 5+1 (na hřišti min.2 holky), čas 8 minut (hrubý čas), 2 minuty na přesun,
dopoledne se hraje v základní skupině (5 + 5 týmů – II.kategorie, 5 + 4 týmy – I.kategorie),
vítězství za 3 body, remíza 1 bod, porážka nula, pořadí ve skupině dle bodů, následuje skóre a poté
rozhoduje vzájemný zápas, rozlosování do skupin + začátky zápasů viz samostatná tabulka.
Zajištění hokejek + míčků – jednotlivé školy + možnost vzít si svou

2) Přehazovaná –malý sál - tým 6 (min. 3 holky), čas 8 minut, 2 minuty na přesun, , v základní
skupině ( 4+5 týmů – I.kategorie, 5 + 5 týmů II.kategorie), vítězství za 3 body, remíza 1 bod,
porážka nula, pořadí ve skupině dle bodů, následuje skóre a poté rozhoduje vzájemný zápas,
rozlosování do skupin + začátky zápasů viz samostatná tabulka.

3) Vědomostní soutěž – prostor u bufetu (židličky a stolky) – sraz v 11:00 hodin u bufetu
Forma 2 kvízů, časová dotace 20 minut, mohou soutěžit 2 zástupci ze třídy, mobily budou dočasně
odstaveny, pořadí dle počtu správných odpovědí, v případě rovnosti rozhoduje čas odevzdání,
pořadí se stanovuje zvlášť pro jednotlivý kvíz = je na stejné úrovni jako obě sportovní soutěže.