
Hledám
Dvůr Králové nad Labem
×
Města/obce
ověřené praxe
[Nový]
Vozidla městské policie nesou označení First Responder
Dvůr Králové
Vozidla Městské policie Dvůr Králové nad Labem nově nesou označení First Responder, což znamená, že..
Logo Zdravého města vybrali občané
Dvůr Králové
Město Dvůr Králové nad Labem má nové logo, kterým se bude prezentovat v rámci aktivit Národní sítě..
Podpora strategických profesí
Dvůr Králové
Dvůr Králové hledá klíčové profese – nová pravidla mají přilákat lékaře, učitele i..
Odpadový kalendář města
Dvůr Králové
Město Dvůr Králové nad Labem se systematicky věnuje osvětě v oblasti odpadového hospodářství a..
Sdílená kola
Dvůr Králové
Od roku 2022 nabízí město Dvůr Králové nad Labem svým občanům i návštěvníkům službu sdílených kol,..
Čipování koček
Dvůr Králové
Město Dvůr Králové nad Labem od února 2025 zavedlo novou službu – bezplatné čipování koček. ..
Forenzní značení
Dvůr Králové
Městská policie Dvůr Králové nad Labem nabízí občanům města službu tzv. forenzního značení...










